Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Telif Hakları

Telif Hakları

dersindir.net tanıtım amaçlı .pdf içerikleri yayınlar. Tanıtım amaçlı olduğundan telif sahibi’nin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar tamamen sitemizden kaldırılır. Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar Yayın Evleri , yandex , google drive , turbobit ve çeşitli paylaşım sitelerinden alınmıştır. Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece yayın evi ve kitaplar hakkında bilgi edinmek ve beğenilmesi halinde orjinalinin satın alınması içindir.

Kullanıcı için uyarı

İndirdiğiniz içerikleri bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz, yayınlanan içerikler tanıtım amaçlı olup bu materyallerin orjinallerini lisans veya albumlerini satın almanız gerekmektedir.

İçerik Kaldırma

Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

İletişim

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, iletisim@dersindir.net adresi üzerinden bize ulaşabilir. İçeriğin kaldırılması için talepte bulunabilir.